Київ: (044) 258-65-11, 258-65-23
258-67-10, 258-65-39
Дніпро: (056)785-77-03
Компанія Тканини Ваша думка Контакти
   

Каталог тканин


Каталог тканин галузевийМайже двадцять років фахівці Компанії присвятили глибокому вивченню потреб і уподобань наших клієнтів в якісному, зручному і дешевому, красивому і функціональному одязі для роботи. Адже більшу частину свого активного життя людина проводить саме на роботі, і саме тому вимоги до того, у що вона одягнена, пред'являються найвищі. Максимальна зручність та комфорт за мінімальних фінансових витрат – ось основний принцип, за яким ми працюємо.

А що ж в основі гарною одягу - висока якість роботи і практичні і недорогі тканини. Ще з часів, коли існував Радянський Союз, саме Україна була найголовнішим швейником, а з набуттям незалежності наші фабрики стали генеральними підрядниками для країн Європи та Америки. А ось з хорошими і недорогими тканинами в Україні дефіцит.

Перші наші кроки в текстильному бізнесі тісно пов'язані з відомими російськими виробниками бавовняних тканин такими, як "Єрмолінський БК", "Єгор"євський БК", "Московська ситцевибивна фабрика", а також провідними комбінатами Узбекистану і Таджикистану. За безпосередньої участі наших інженерів було запущено виробництво нової продукції на Житомирському льонокомбінат ВАТ "Льонотекс" - парусину брезентову, яка мала приголомшливий успіх у клієнтів завдяки своїм високим якостям і найнижчою ціною. Саме завдяки такому співвідношенню дана тканина успішно завоювала зовнішні ринки та мільйонами метрів експортувалася в Росію, Молдову, Білорусь, Узбекистан і Таджикистан.

Нове тисячоліття пред'явило інші вимоги до одягу, а відтак і до тканин. Більш важливим критерієм при виборі сировини для виробництва стала не абсолютна ціна, а ще й довговічність одягу, її презентабельність. Одяг для роботи став ще й візитною карткою підприємств, рекламоносієм. Англійське прислів'я "Ми не так багаті, щоб купувати дешеві речі" здобула відчутний сенс для споживачів спецодягу.

Так, якщо робочий костюм з бавовняної тканини "Діагональ" витримує експлуатацію протягом двох-трьох місяців і не більше 10 циклів прання, то костюм із сумішевої тканини витримує експлуатацію протягом цілого року і більше 50 циклів прання без втрати зовнішнього вигляду і споживчих властивостей. Додаткові переваги нових тканин полягають у відсутності усадки в результаті прання, стійкості кольору до атмосферних і антропогенних чинників, стійкості до розривних навантажень.

Сьогодні ми динамічно розвиваємося в наступних напрямках:

- Оптова торгівля тканинами,

- Обмундирування

- Корпоративна уніформа

- Спецодяг

- Дитячий одяг.

Місія компанії полягає в задоволенні потреб клієнтів у широкому асортименті тканин в сегменті бізнес-бізнесу та доступному, якісному одязі в ряді сегментів.

Обсяги продукції, оптимізація логістики та сучасний менеджмент дозволяють нам утримувати вагомі позиції на ринку і постійно нарощувати масштаби діяльності.

Принципи нашої роботи будуються на наданні клієнтам максимально вигідних умов співробітництва та якісного обслуговування.

Активна маркетингова і інноваційна політика компанії дозволяє надавати як для українського, так і для європейського споживача нові колекції одягу, що відповідають тенденціям моди на світовому ринку одягу.

Компанія Himmeltek щорічно бере участь у виставках і конференціях, що проводяться по всій території України, неодноразово нагороджувався дипломами та сертифікатами організаторів.

Ми навмисно не оголошує перелік наших клієнтів, тому що він вийде величезним, а обійти будь-кого ми не маємо права, бо кожен наш клієнт цінний нам, саме завдяки всім нашим клієнтам ми сьогодні досягли такого рівня і готові завжди прислухатися до будь-якого бажання кожного нашого клієнта.

Ми завжди залишимося Вашим надійним партнером!

Ми цінуємо і любимо Вас!

Ми будемо разом з Вами!

З повагою, команда Хіммельтек.

 

© 2009 – 2023 Himmeltek, Усi права захищенi.